Lemiesze

Firma STAL-HURT jest wiodącym producentem lemieszy ze stali trudnościeralnej "HARDOX®". Wykonujemy lemiesze do wszystkich typów maszyn budowlanych - sprawdź! Lemiesze i części zamienne do łyżek z blach HARDOX® tylko od STAL-HURT.

Lemiesze do koparek

Lemiesze do maszyn budowlanych

Blachy HARDOX® używane do produkcji pochodzą bezpośrednio ze szwedzkiej HUTY SSAB OXELÖSUND, w związku z tym posiadają:

Do każdego lemiesza dołączamy atest materiałowy dla arkusza z którego był wykonany ten lemiesz. Firma STAL-HURT wykonuje lemiesze i elementy urabiające do wszystkich typów maszyn budowlanych, robót drogowych itp. Wykonujemy lemiesze do:

Lemiesze do maszyn produkowanych przez:

Produkowane przez nas lemiesze cenione są w górnictwie:

gdzie pracując w ekstremalnych warunkach sprawdzają się bez zarzutu. Dzięki stosowaniu do produkcji lemieszy blachy HARDOX® otrzymujemy zwiększoną ich żywotność w porównaniu do lemieszy produkowanych z innych stali trudnościeralnych przyczyniając się tym samym do zwiększenia efektywności produkcyjnej Państwa maszyn. Blacha Hardox charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (udarność), dzięki czemu żywotność elementów z blachy Hardox jest nawet o 30-50% wyższa niż z innych stali trudnościeralnych o tej samej twardości. Posiadamy blachę HARDOX® w różnych grubościach i twardościach. Jesteśmy w stanie wykonać lemiesze – elementy nawet do najbardziej nietypowej maszyny. Wykonane przez nas lemiesze podlegają kompleksowej obróbce:

Uzupełnieniem lemieszy są śruby do lemieszy w klasach 10.9 oraz 12.9 we wszystkich rozmiarach. Firma przygotowana jest do realizacji indywidualnych zamówień bez względu na to, czy konieczna będzie realizacja zamówień na dużą skalę czy wyprodukowanie pojedynczego elementu (LEMIESZA). Zamówienia na wykonanie usługi przyjmujemy z terenu całego kraju. Dostawa do Klienta firmami spedycyjnymi.

KATALOG TYPOWYCH LEMIESZY NASZEJ PRODUKCJI

L001Lemiesz L001Lemiesz jednostronnie fazowanyTYP L001
L002Lemiesz L002Lemiesz jednostronnie fazowany z otworamiTYP L002
L003Lemiesz L003Lemiesz jednostronnie fazowany z otworami pogłębianymi na śrubę stożkowąTYP L003
L004Lemiesz L004Lemiesz jednostronnie fazowany z otworami na śrubę z podsadzeniem kwadratowymTYP L004
L005Lemiesz L005Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworówTYP L005
L006Lemiesz L006Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworów pogłębianych na śruby stożkoweTYP L006
L007Lemiesz L007Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworów na śruby z podsadzeniem kwadratowymTYP L007
L008Lemiesz L008Lemiesz dwustronnie fazowanyTYP L008
L009Lemiesz L009Lemiesz dwustronnie fazowany z otworamiTYP L009
L010Lemiesz typ L010Lemiesz dwustronnie fazowany z otworami pogłębianym na śruby stożkoweTYP L010
L011Lemiesz L011Lemiesz dwustronnie fazowany z otworami na śrubę z podsadzeniem kwadratowymTYP L011
L012Lemiesz L012Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworówTYP L012
L013Lemiesz L013Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworów pogłębianych na śruby stożkoweTYP L013
L014Lemiesz L014Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworów na śrubę z podsadzeniem kwadratowymTYP L014
L015Lemiesz L015Lemiesz Delta wersja ATYP L015
L016Lemiesz L016Lemiesz Delta wersja BTYP L016
L017Lemiesz L017Lemiesz Delta wersja CTYP L017
L018Lemiesz L018Lemiesz Delta wersja DTYP L018
L019Lemiesz L019Lemiesz Delta wersja ETYP L019

lemiesze rolnicze

Osoby, które pracują w rolnictwie, jak i również w przemyśle budowlanym, górniczym, wiedzą dobrze, jak ważną częścią maszyny jest lemiesz. To on znajduje się na zakończeniu pracującej części urządzenia. W związku z tym, że jest on bardzo intensywnie eksploatowanym oraz narażonym na uszkodzenia elementem roboczym maszyny, ulega zużyciu w najszybszym tempie. Co ma na to największy wpływ i jak możemy zapobiec zużyciu części do maszyn rolniczych?

MATERIAŁ NA LEMIESZE

Mówiąc o dobrej jakości lemieszach, warto powiedzieć trochę więcej o tym, co zapewnia długą żywotność gotowych produktów, a mianowicie o wyjątkowym rodzaju blachy HARDOX®. Jakie są zalety tego typu materiału, którego używamy w procesie produkcji?

Decydując się na nasze produkty, zyskują Państwo dłuższy czas pracy urządzeń bez konieczności wymiany lemiesza. To oczywiście wiąże się z oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Wysokiej jakości element sprawia, że nie ma ryzyka awarii, a tym samym nieplanowanego przestoju w pracy. Szczególnie osoby, które prowadzą gospodarstwo rolne wiedzą, jak ważna jest niezawodność maszyn. W okresie intensywnych prac polowych każda ewentualna usterka to walka z czasem, pogodą oraz niepewnością, czy uda się zadanie wykonać w terminie oraz z zamierzonym skutkiem. Niespodzianki pod postacią maszyny odmawiającej posłuszeństwa na pewno są bardzo nieprzyjemne oraz stresujące dla każdego. Również właściciele dużych firm, gdzie używa się maszyn z lemieszami, mają świadomość, że każda awaria wiąże się z niebezpieczeństwem niewywiązanie się z terminów, utraty zlecenia, czy choćby pożegnania się z dobrą reputacją. Biznes bardzo na tym traci. Dlatego właśnie warto zainwestować w dobrej jakości produkty wykonane przez naszą firmę, które dadzą pewność, że prace będą przebiegały bez żadnych nieprzyjemnych komplikacji. Wybór naszych produktów to gwarancja:

Produkcja lemieszy jest kwestią, do której podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Warto o naszych produktach pamiętać, gdy będą Państwo planować zakup lemiesza do maszyn zarówno firmowych, jak i tych znajdujących się w gospodarstwie rolnym.

zużywanie się lemieszy

Zużywaniu się lemiesza niestety nie da się zapobiec całkowicie, lecz da się ten proces w dużej mierze opóźnić. Wiadomo wszak, że im mniejsze zużycie takiego elementu, tym rzadziej trzeba go wymieniać. Dlatego, gdy chodzi o produkcję lemieszy, tak istotna jest wysoka jakość, która gwarantuje lepszą trwałość. Właśnie taką jakość może potwierdzić nasza firma zajmująca się wyrobem tego rodzaju produktów. Dlaczego lemiesze, które produkujemy, są warte polecenia?

Lemiesze do maszyn

Śruby i nakrętki do lemieszy

Oferujemy śruby do lemieszy i śruby do mocowania lemiesza. Zajmujemy się również produkcją lemieszy. Lemiesze ze stali trudnościeralnej Hardox.

W naszej ofercie mamy zarówno śruby metryczne jak i calowe do lemieszy w klasach 10.9 oraz 12.9.Posiadamy śruby zgodne z normami:

Ponadto w sprzedaży posiadamy nakrętki sześciokątne w klasie 10 Wymiary dostępnych śrub podane są w dostępnych obok rysunkach.

galeria