Lemiesze

Firma STAL-HURT jest wiodącym producentem lemieszy ze stali trudnościeralnej HARDOX®. Wykonujemy lemiesze do wszystkich typów maszyn budowlanych - sprawdź!
Lemiesze i części zamienne do łyżek z blach HARDOX® tylko od STAL-HURT.

Lemiesze do koparek

Lemiesze do maszyn budowlanych

Blachy HARDOX® używane do produkcji lemieszy, pochodzą bezpośrednio ze szwedzkiej HUTY SSAB OXELÖSUND, w związku z tym posiadają:

Do każdego lemiesza dołączamy atest materiałowy dla arkusza z którego był wykonany ten lemiesz. Firma STAL-HURT wykonuje lemiesze i elementy urabiające do wszystkich typów maszyn budowlanych, robót drogowych itp.

Produkujemy lemiesze do maszyn, przede wszystkim:

Lemiesze do maszyn produkowanych przez:

Produkowane przez nas lemiesze, przede wszystkim cenione są w górnictwie:

gdzie pracując w ekstremalnych warunkach sprawdzają się bez zarzutu. Dzięki stosowaniu do produkcji lemieszy blachy HARDOX® otrzymujemy zwiększoną ich żywotność w porównaniu do lemieszy produkowanych z innych stali trudnościeralnych, przyczyniając się tym samym do zwiększenia efektywności produkcyjnej Państwa maszyn. Blacha Hardox® charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (udarność), w związku z tym żywotność elementów z blachy Hardox® jest nawet o 30-50% wyższa niż z innych stali trudnościeralnych o tej samej twardości. Posiadamy blachę HARDOX® o różnych grubościach i twardościach. Jesteśmy w stanie wykonać lemiesze – elementy nawet do najbardziej nietypowej maszyny. Produkowane przez nas lemiesze podlegają kompleksowej obróbce:

Uzupełnieniem lemieszy są śruby do lemieszy w klasach 10.9 oraz 12.9 we wszystkich rozmiarach. Firma przygotowana jest do realizacji indywidualnych zamówień bez względu na to, czy konieczna będzie realizacja zamówień na dużą skalę czy wyprodukowanie pojedynczego elementu (LEMIESZA). Zamówienia na wykonanie usługi przyjmujemy z terenu całego kraju. Dostawa do Klienta realizowana jest przede wszystkim firmami spedycyjnymi.

KATALOG TYPOWYCH LEMIESZY NASZEJ PRODUKCJI

L001Lemiesz jednostronnie fazowany

Pobierz PDF TYP L001

L002Lemiesz jednostronnie fazowany z otworamiPobierz PDF TYP L002
L003Lemiesz jednostronnie fazowany z otworami pogłębianymi na śrubę stożkowąPobierz PDF TYP L003
L004Lemiesz jednostronnie fazowany z otworami na śrubę z podsadzeniem kwadratowymPobierz PDF TYP L004
L005Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworówPobierz PDF TYP L005
L006Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworów pogłębianych na śruby stożkowePobierz PDF TYP L006
L007Lemiesz jednostronnie fazowany z dwoma rzędami otworów na śruby z podsadzeniem kwadratowymPobierz PDF TYP L007
L008Lemiesz dwustronnie fazowanyPobierz PDF TYP L008
L009Lemiesz dwustronnie fazowany z otworamiPobierz PDF TYP L009
L010Lemiesz dwustronnie fazowany z otworami pogłębianym na śruby stożkowePobierz PDF TYP L010
L011Lemiesz dwustronnie fazowany z otworami na śrubę z podsadzeniem kwadratowymPobierz PDF TYP L011
L012Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworówPobierz PDF TYP L012
L013Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworów pogłębianych na śruby stożkowePobierz PDF TYP L013
L014Lemiesz dwustronnie fazowany z dwoma rzędami otworów na śrubę z podsadzeniem kwadratowymPobierz PDF TYP L014
L015Lemiesz Delta wersja APobierz PDF TYP L015
L016Lemiesz Delta wersja BPobierz PDF TYP L016
L017Lemiesz Delta wersja CPobierz PDF TYP L017
L018Lemiesz Delta wersja DPobierz PDF TYP L018
L019Lemiesz Delta wersja EPobierz PDF TYP L019

lemiesze cena

Na cenę lemieszy wpływ ma kilka czynników, a przede wszystkim rodzaj lemiesza i typ blachy z jakiej został wykonany. W celu ustalenia ceny lemieszy zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

lemiesze do maszyn budowlanych i rolniczych

Osoby, które pracują w rolnictwie, jak i również w przemyśle budowlanym, górniczym, bez wątpienia wiedzą, jak ważną częścią maszyny jest lemiesz. To on znajduje się na zakończeniu pracującej części urządzenia. W związku z tym, że jest on bardzo intensywnie eksploatowanym oraz narażonym na uszkodzenia elementem roboczym maszyny, ulega zużyciu w najszybszym tempie. Co ma na to największy wpływ i jak możemy zapobiec zużyciu części do maszyn rolniczych lub budowlanych?

lemiesze hardox - odpowiedni MATERIAŁ

Mówiąc o dobrej jakości lemieszach, warto powiedzieć trochę więcej o tym, co zapewnia długą żywotność gotowych produktów, a mianowicie o wyjątkowym rodzaju blachy HARDOX®. Jakie są zalety tego typu materiału, którego używamy w procesie produkcji?

Decydując się na lemiesz z hardoxu, zyskują Państwo dłuższy czas pracy urządzeń bez konieczności wymiany lemiesza. To oczywiście wiąże się z oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Wysokiej jakości element sprawia, że nie ma ryzyka awarii, a tym samym nieplanowanego przestoju w pracy. Szczególnie osoby, które prowadzą gospodarstwo rolne wiedzą, jak ważna jest niezawodność maszyn. W okresie intensywnych prac polowych każda ewentualna usterka to walka z czasem, pogodą oraz niepewnością, czy uda się zadanie wykonać w terminie oraz z zamierzonym skutkiem. Bez wątpienia niespodzianki pod postacią maszyny odmawiającej posłuszeństwa, na pewno są bardzo nieprzyjemne oraz stresujące dla każdego. Również właściciele dużych firm, gdzie używa się maszyn z lemieszami, mają świadomość, że każda awaria wiąże się z niebezpieczeństwem niewywiązanie się z terminów, utraty zlecenia, czy choćby pożegnania się z dobrą reputacją. Z pewnością biznes bardzo na tym traci. Dlatego właśnie warto zainwestować w dobrej jakości produkty wykonane przez naszą firmę, które dadzą pewność, że prace będą przebiegały bez żadnych nieprzyjemnych komplikacji. Wybór naszych produktów to gwarancja:

Produkcja lemieszy jest kwestią, do której podchodzimy przede wszystkim z pełnym profesjonalizmem. W związku z tym warto o naszych produktach pamiętać, gdy będą Państwo potrzebować lemiesze do łyżki koparki lub lemiesz łyżki ładowarki, jak i do maszyn znajdujących się w gospodarstwie rolnym.

zużywanie się lemieszy

Dla wyjaśnienia zużywaniu się lemiesza niestety nie da się zapobiec całkowicie, lecz da się ten proces w dużej mierze opóźnić. Wiadomo, że im mniejsze zużycie takiego elementu, tym rzadziej trzeba go wymieniać. Dlatego, gdy chodzi o produkcję lemieszy, tak istotna jest wysoka jakość, która gwarantuje lepszą trwałość. Z pewnością taką jakość może potwierdzić nasza firma, zajmująca się wyrobem tego rodzaju produktów od wielu lat. Dlaczego lemiesze, które produkujemy, są warte polecenia?

Lemiesze do maszyn

Śruby do lemiesza i nakrętki do lemiesza

Oferujemy śruby do lemieszy, śruby do mocowania lemieszy i nakrętki do lemieszy. Zajmujemy się również produkcją lemieszy.

Jako producent lemieszy wykonujemy lemiesze ze stali trudnościeralnej Hardox.

W naszej ofercie mamy zarówno śruby metryczne, jak i calowe do lemieszy w klasach 10.9 oraz 12.9. Reasumując posiadamy śruby zgodne z normami:

Ponadto w sprzedaży posiadamy nakrętki sześciokątne w klasie 10. Wymiary dostępnych śrub podane są w dostępnych obok rysunkach.

galeria