Części do maszyn rolniczych

Rozbudowujący się sektor rolniczy o nowe maszyny i urządzenia silnie zaznaczył potrzebę wyposażenia tych maszyn o niezawodne elementy urabiając bezpośrednio glebę.

Tymi elementami są:

Do:

i innych maszyn i urządzeń rolniczych.

Niejednokrotnie brak jest tych części na rynku ze względu na ich nietypowość jak również wymagań materiałowych dla wykonania tej części.

Element maszyny wykonywany z blach „HARDOX®” to symbol jakości poparty właściwościami technicznymi i wytrzymałościowymi, ponieważ wykonany element:

Materiałem idealnym do wykonywania elementów roboczych do maszyn rolniczych jest „HARDOX®”.

Niezależnie od zastosowań i narażenia na zużycie „HARDOX®” jest zawsze gwarancja najlepszym własności, jeżeli chodzi o odporność na zużycie.

Wszystkie produkowane elementy zamienne do maszyn rolniczych wykonujemy na indywidualne zamówienia lub według dostarczonego modelu.

Posiadamy dostateczne zaplecze techniczne i materiałowe, które umożliwia nam wykonanie w szerokim zakresie wszelkich części zamiennych do maszyn sektora rolniczego, ale i nie tylko. Jesteśmy również producentem wysokogatunkowych noży do recyklingu używanych w maszynach z sektora przemysłu gospodarki odpadami.

Firma przygotowana jest do realizacji indywidualnych, specjalistycznych zamówień bez względu na to, czy konieczna będzie realizacja na dużą skalę czy wyprodukowanie pojedynczego elementu.

Zamówienia na wykonanie usługi przyjmujemy z terenu całego kraju.

galeria: