Noże do recyklingu

Firma Stal–Hurt jest producentem wysokogatunkowych elementów ze stali Hardox® używanych w maszynach z sektora przemysłu recyklingowego i gospodarki odpadami. Proces recyklingu, a przede wszystkim fragmentacja odpadów lub selekcja mechaniczna, stawia wysokie wymagania w stosunku do jakości używanego sprzętu. Dlatego tak ważne jest wykorzystywanie odpowiednich komponentów, takich jak noże do recyklingu.

Maszyny i noże do recyklingu

Główną przyczyną skrócenia żywotności komponentów przeznaczonych do procesu recyklingu, jest zbyt szybkie zużywanie się elementów, takich jak noże do recyklingu w wyniku:

Firma Stal-Hurt wychodząc naprzeciw problemom związanym z szybkim zużyciem elementów maszyn z branży recyklingu, oferuje Państwu części do maszyn wykonane z blachy Hardox® oraz inne konstrukcje stalowe.

W szerokiej ofercie części zamiennych i noży do reyklingu z blachy Hardox® znajdą Państwo:

Hardox® jest blachą trudnościeralną, służącą do produkcji elementów i części maszyn szczególnie narażonych na ryzyko szybkiego zużycia w wyniku ścierania lub pęknięć, a w związku z tym:

Wybór części maszyn wykonanych ze stali Hardox® ma daleko idące konsekwencje w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, ponieważ Hardox®:

RECYKLING - części zamienne i noże do recyklingu

recykling

PARAMETRY I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA, SĄ OCZYWIŚCIE DO UZGODNIENIA Z NASZYM DZIAŁEM TECHNICZNYM.

Dostawa gotowych elementów realizowana jest firmą spedycyjną na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia w siedzibie naszej firmy.

Posiadamy również doskonałe zaplecze techniczne, do wykonania w szerokim zakresie wszelkich części do maszyn rolniczych takich jak: rozrzutniki, kultywatory czy pługi oraz mieszalniki betonu.

galeria